99,8% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam4296Nie polecam9

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Producenci

Dobrej jakości środki na myszy i szczury pozwolą uporać się ze szkodnikami w szybki i skuteczny sposób. Gryzonie lubią zagnieżdżać się w ludzkich domostwach i gospodarstwach, ze względu na łatwy dostęp do pożywienia i dobre warunki bytowania. Niestety ich obecność jest uciążliwa, a dodatkowo może wiązać się ze zniszczeniami oraz zanieczyszczeniem przestrzeni odchodami. Ponadto, szczury i myszy mogą roznosić różnego rodzaju choroby. W naszym sklepie znajdziesz m.in. granulat na myszy i szczury, dzięki któremu pozbędziesz się niechcianych szkodników. Wśród produktów, przeznaczonych do tępienia gryzoni znajduje się również trutka na myszy i szczury w postaci kostki. Korzystając z naszych produktów w szybki, skuteczny i bezpieczny dla człowieka sposób, rozwiążesz problem związany z obecnością szkodników - myszy oraz szczurów.

BROS - łapka na myszy metalowa BROS - łapka na myszy metalowa
Producent: BROS
Cena:

2,06 zł

szt.
zobacz więcej
BROS - łapka na myszy plastikowa BROS - łapka na myszy plastikowa
Producent: BROS
Cena:

7,00 zł

szt.
zobacz więcej
BROS - łapka na szczury metalowa BROS - łapka na szczury metalowa
Producent: BROS
Cena:

5,14 zł

szt.
zobacz więcej
EXPEL - pułapka klejowa na myszy EXPEL - pułapka klejowa na myszy
Producent: BROS
Cena:

6,28 zł

szt.
zobacz więcej

Środki na myszy i szczury - pozbądź się szkodników

Kiedy przyda Ci się granulat na myszy i szczury? Garaże, warsztaty, spiżarnie, domki działkowe - to tylko niektóre miejsca, w których mogą pojawić się szkodniki w postaci gryzoni. Generalnie ludzkie domostwa lub firmy (szczególnie te związane z produkcją żywności lub gastronomią) przyciągają gryzonie. Niestety, obecność szczurów i myszy jest nie tylko uciążliwa, ale również niebezpieczna, ze względu na przenoszone przez gryzonie choroby. Dodatkowo, bytujące w siedzibach ludzkich zwierzęta, mogą zanieczyścić żywność swoimi odchodami. Dla wytępienia szkodników oraz jako prewencję przed ich pojawieniem się, warto stosować odpowiednie środki.

W naszym sklepie znajdziesz skuteczną trutkę na myszy i szczury. Dzisiaj środki na myszy i szczury występują w różnych postaciach. Ze względu na łatwość zastosowania bardzo popularny jest granulat. Jednym z produktów tego typu jest Toxan, dostępny u nas w kilogramowym opakowaniu. Skuteczne będzie również zastosowanie karmnika z trutką na myszy. Jeżeli chcesz się pozbyć szkodników z działki lub ogrodu, polecamy zrobić to kompleksowo i skupić się szkodnikach w sposób ogólny. Szkodniki ogrodowe to nie tylko myszy i szczury, ale też ślimaki i krety. Jeśli więc szukasz produktów, które pozwolą Ci uporać się z wszystkimi niechcianymi gośćmi w Twoim ogrodzie, koniecznie sprawdź nasze preparaty przeciw szkodnikom ogrodowym.

Trutka na myszy i szczury oraz inne produkty dla Twojego ogrodu

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko granulat na myszy i szczury oraz inne środki przeznaczone do tępienia tych szkodników. W ofercie znajdują się m.in. tradycyjne metalowe łapki na myszy firmy BROS, płatki na myszy i szczury tej samej firmy, czy też lepy, również marki BROS. Kupując produkty z myślą o swoim ogrodzie, z pewnością chcesz zadbać o przestrzeń w sposób kompleksowy. Dlatego, środki na myszy i szczury to nie jedyne produkty, które możesz u nas dostać. W naszej ofercie znajdziesz również preparaty przeznaczone do ochrony roślin.Do produktów, które szczególnie polecamy należą m.in. Laser 940EC 110ml na: warzywa, owoce, zioła, mszyce miodówki i przędziorki. Warto uwagi są również spraye owadobójcze, maść ogrodnicza do szczepień i zabezpieczeń ran oraz roundup.

Oprócz ochrony, Twój ogród prawdopodobnie potrzebuje również wsparcia. Najlepszym wsparciem jest świadome nawożenie. Różnego rodzaju wysokiej jakości nawozy ogrodnicze również znajdziesz w naszym sklepie. W naszej ofercie znajdują się m.in.: nawozy mineralne, które w doskonały sposób uzupełniają nawożenie organiczne, szybko i skutecznie dostarczając roślinom potrzebne im mikro i makroelementy. W naszym sklepie dostępne są m.in. nawozy uniwersalne, np. marki Azofoska, nawozy do trawnika, np. BIOPON, czy też nawozy o konkretnym działaniu, mające na celu między innymi przeciwdziałanie brązowieniu igieł.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl