99,8% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam3963Nie polecam7

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Producenci

   Wszyscy to wiemy, nawożenie jest niezbędne. W każdym ogrodzie jednym z najważniejszych czynników odpowiadających za prawidłowy wzrost i rozwój roślin jest odpowiedni nawóz. Producenci nawozów prześcigają się w tworzeniu różnorodnych i bogatych w składniki pokarmowe mieszanek nawozowych.

Pierwszeństwo, nie tylko ze względu na Eko modę powinno mieć nawożenie organiczne, czyli takie które produkuje sama natura.

Nawozy mineralne, czyli sztucznie wytworzone przez człowieka uzupełniają nawożenie organiczne i służą przede wszystkim szybkiemu zaopatrzeniu roślin w potrzebne im mikro i makroelementy.

Kompromisem wydają się być nawozy organiczno-mineralne. Produkty łączące w sobie zalety nawozów z obu grup. Działają szybko, uzupełniają najważniejsze składniki mineralne, jednocześnie dostarczając do gleby również substancję organiczną.

   W naszej ofercie znajdziesz kilkaset nawozów zarówno organicznych, mineralnych jak i organiczno-mineralnych. Można je stosować zarówno w domu i ogrodzie. Dostępne w małych aplikatorach, poręcznych wiaderkach i ekonomicznych workach.

Nawozy ogrodnicze to podstawa. Wszyscy wiemy, że nawożenie jest niezbędne, a odpowiedni nawóz ogrodniczy to jeden z najważniejszych czynników odpowiadających za prawidłowy wzrost i rozwój roślin. Producenci nawozów prześcigają się w tworzeniu różnorodnych i bogatych w składniki pokarmowe mieszanek użyźniających. Pierwszeństwo, nie tylko ze względu na Eko modę, powinno mieć nawożenie organiczne, czyli takie, które produkuje sama natura. Nawozy mineralne, czyli sztucznie wytworzone przez człowieka, uzupełniają nawożenie organiczne i służą przede wszystkim szybkiemu zaopatrzeniu roślin w potrzebne im mikro- i makroelementy. Kompromisem wydają się być nawozy organiczno-mineralne. Produkty łączące w sobie zalety nawozów z obu grup. Działają szybko, uzupełniają najważniejsze składniki mineralne, jednocześnie dostarczając do gleby również substancję organiczną. Jeśli w naszym ogrodzie potrzebny jest nawóz ogrodniczy, sklep Galeria Ogrodu to idealne miejsce, by znaleźć zarówno nawozy organiczne, mineralne jak i organiczno-mineralne. Dostępne są w wielu postaciach - w małych aplikatorach, poręcznych wiaderkach i ekonomicznych workach.

Nawozy ogrodnicze sklep z gwarancją jakości

Duży wybór nawozów zgromadzonych w naszym sklepie przeznaczony jest do różnego typu gatunków roślin. To oferta od wiodących na rynku producentów. Właściciele nawet najbardziej wyszukanych ogrodów z egzotyczną roślinnością oraz ogrodnicy mogą liczyć na preparaty wspomagające ich w uprawie i pielęgnacji roślin. Można je stosować w domu i w ogrodzie, odpowiednio dobierając mieszanki do konkretnych roślin. Dostępne są m.in.: nawóz ogrodniczy do trawników, iglaków, kwiatów (róża, rododendron, powojnik, hortensja, magnolia), warzyw (ogórki, pomidory), owoców (borówka amerykańska, truskawka), ale i do typowo domowych hodowli ( do roślin doniczkowych, storczyków, begonii, pelargonii i roślin balkonowych).

Dlaczego warto stosować nawóz ogrodniczy - sklep radzi

Wieloskładnikowe i wydajne nawozy ogrodnicze zawierają kompletny zestaw mikro- i makroelementów niezbędnych roślinom w łatwo przyswajalnej postaci. Zapewniają kwiatom intensywne kwitnienie, przedłużają żywotność roślin, zwiększają plony. Do tego zaspakajają wszystkie potrzeby żywieniowe roślin, nawet przy mało wydajnej glebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl