99,8% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam3298Nie polecam8

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Producenci

Podłoża do ziół zapewniają uprawę wielu gatunków w pojemnikach na parapecie w mieszkaniu, w doniczkach na balkonie, jak i w ogrodzie. Dostępne w tej kategorii produkty można wykorzystać do hodowli mięty, bazylii, oregano, szałwii, tymianku i wielu innych. Podłoże do ziół składa się przede wszystkim z mieszanki torfu, kredy oraz nawozów. Te składniki sprawiają, że gleba zyskuje odpowiednią strukturę oraz warunki powietrzno-wodne. Udostępniane przez nas mieszanki do hodowli ziół są w stanie zapewnić dopływ składników odżywczych nawet przez 6 tygodni.

Stworzenie takich optymalnych warunków do wzrostu to w głównej mierze kwestia odpowiednio dopasowanego odczynu. Podłoża do ziół można stosować całorocznie, choć najlepsze rezultaty uzyska się w okresie od lutego do października. Wówczas wystarczy tylko zadbać o minimalną pielęgnację oraz nieduże pojemniki do ich uprawy. Po krótkim czasie będzie można cieszyć się niezastąpionymi w kuchni świeżymi, aromatycznymi liśćmi i pędami ziół.

Gotowe do wysiewu i przesadzania podłoża do ziół

W tej kategorii można znaleźć wyłącznie podłoża do ziół o najwyższej jakości torfu wysokiego i przejściowego z dodatkami perlitu. W ten sposób niewiele trzeba, aby zapewnić warunki do uprawy ziół i roślin aromatycznych, a co za tym idzie stworzyć przykuchenny ogródek ziołowy. Podłoże do ziół jest w stanie wypracować zdrowe i aromatyczne zbiory charakteryzujące się w 100% naturalnym składem w przypadku gatunków jednorocznych, dwuletnich, jak i wieloletnich.

Podłoże do ziół – start po samo zdrowie

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z właściwości leczniczych różnorodnych gatunków ziół, stąd też zachęcamy, aby dokładnie przyjrzeć się naszej ofercie. Podłoża do ziół z tej kategorii rekomendowane są w szczególności dla upraw ekologicznych. Wysoka zawartość próchnicy to dawka gwarantująca prawidłowy start ku stałemu i równomiernemu wzrostowi ziół. Tym samym inwestujemy także w nasze zdrowie, o które możemy zadbać za pośrednictwem plonów z naszej uprawy.

Inni klienci kupili również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl