99,8% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam3654Nie polecam7

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Opcje przeglądania
Producenci

Osoby, które nie chcą, aby krety zagościły w ich ogródku, powinny wyposażyć się w odpowiedni repelent na krety, który pozwoli im uniknąć spotkania z tymi małymi stworzonkami. Choć należy pamiętać, że krety zjadają owady, mogą także wyrządzić w ogródku dużo szkód. Dlatego też, aby mieć pewność, że nie powrócą do gospodarstwa, trzeba mieć na nie odpowiednie sposoby. Jednym z nich jest z pewnością zakup odpowiednich preparatów.

Nasz sklep oferuje swoim klientom repelent na krety, który pozwoli skutecznie je odstraszyć, Można nabyć go w formie nawozu (granulatu, który rozprowadza się na powierzchni ogródka ręcznie lub przy użyciu specjalnych rozsiewaczy, jeśli powierzchnia ogrodu jest spora) lub płynnego preparatu. Stosowane regularnie są w stanie rozprawić się z kretami raz na zawsze. Zarówno pierwszą, jak i drugą formę odstraszacza wykonuje się z oleju rycynowego, a także innych materiałów odstraszających, które powodują, że stworzeniom nie dzieje się krzywda, jednak nie pojawiają się na terenie, na którym został rozprowadzony środek.

Decydując się na walkę z kretami, należy pamiętać o tym, że choć wyrządzają szkody w ogrodach, tworząc kopce, są także pożytecznymi stworzeniami, które zadają owady, dlatego też lepiej wykorzystać repelent na krety, który je odstraszy, a nie zabije, jak to jest w przypadku trutki.

Repelent na krety — ekologiczny odstraszacz

Nasz sklep oferuje Państwu repelent na krety, który pozwoli w sposób humanitarny pozbyć się wspomnianych stworzeń z posesji. Olej rycynowy i inne bezpieczne składniki poprzez połączenie niesprzyjających dla kretów zapachów i smaków sprawiają, że te bardzo szybko emigrują z ogrodu i szukają dla siebie innego terytorium.

Repelent na krety stosuj zawsze zgodnie z instrukcją

Oferowane przez nasz sklep repelenty na krety są bezpieczne dla środowiska i zwierząt. Pamiętaj jednak o tym, aby zawsze stosować je zgodnie z instrukcją. Decydując się na to rozwiązanie, warto mieć na uwadze, że płynne preparaty łatwiej się rozpyla i działają szybciej, niż granulaty. Niemniej jednak, dla miłośników tych drugich także przygotowaliśmy odpowiedni środek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl