99,8% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam4188Nie polecam9

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Kompost jest rewelacyjnym podłożem umożliwiającym sadzenie wielu roślin. Jego stosowanie jest powszechnie znaną i cenioną praktyką, która wpływa na poprawę właściwości gleby. To naturalna forma nawożenia organicznego. Dostępne w tej kategorii produkty zawierają w składzie wyłącznie pozostałości z pielęgnacji terenów zielonych. W przypadku produkcji, każdy z etapów jest skrupulatnie kontrolowany, tak aby zakupiony został wyłącznie najwyższej jakości kompost. Sklep pozwoli każdemu zapoznać się szczegółowo z ofertą, tak aby nabyć odpowiedni produkt do użyźnienia ubogiej gleby.

Rekomendujmy środki poprawiające właściwości podłoża, które wyprodukowane są z doskonale przekompostowanych zielonych surowców roślinnych. Kompost umożliwia poprawę struktury gleby, zwiększa biologiczną aktywność oraz wpływa pozytywnie na gospodarkę pokarmową roślin. Dostępne w naszym sklepie produkty z powodzeniem wykorzystywane są do użyźniania ubogich gleb i poprawiania właściwości podłoża podczas sadzenia roślin.

Najlepszej jakości kompost - sklep z naturalnie ekologicznymi produktami

Kiedy niezbędny w użyciu okazuje się kompost? Sklep posłużył nam w zgromadzeniu produktów przydatnych przy ekologicznych uprawach warzyw oraz ziół czy roślin ozdobnych. Świadczy o tym 100% gwarancja naturalnych składników, które odpowiadają za wysoką zawartość materii organicznej i kwasów humusowych. Kompost, który można u nas zakupić nie zawiera torfu, a wszystkie użyte składniki spełniają restrykcyjne normy produkcji.

Zastosowanie i korzyści jakie niesie za sobą kompost – sklep z gwarancją najwyższych parametrów

Gleba przez wielu uważana jest jako niewyczerpalne źródło środowiska naturalnego. Niestety coraz częściej ulega wyjałowieniu w wyniku zanieczyszczeń. Kompost jest w stanie polepszyć biologiczną aktywność nawet najmniej użyźnionego podłoża. Właściwości ciężkiej, nieurodzajnej gleby ulegną rozluźnieniu i polepszeniu. Zwiększona pojemność wodna gleby zapewni zdrowy wzrost systemu korzeniowego wielu gatunków roślin. Ich zoptymalizowana gospodarka pokarmowa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl