99,8% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam4280Nie polecam9

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Producenci

Płynne nawozy do storczyków – idealny wybór

Płynne nawozy do storczyków dominują na rynku. W ofercie naszego sklepu także znalazł się ich bardzo duży wybór. Preparaty odżywiają i regenerują storczyki, niezależnie od gatunku. Zalecane są nie tylko gdy pojawiają się kłopoty – powolny wzrost, słabe kwitnienie czy zeschnięty system korzeniowy, ale na co dzień. Bardzo ważne jest regularne nawożenie storczyków, dzięki któremu mogą one często kwitnąć i szybko regenerować się w okresie pomiędzy kwitnieniami. Płynne nawozy do storczyków odżywiają rośliny, umożliwiając im dynamiczny wzrost i obfite kwitnienie. Kwiaty są pięknie wybarwione, jędrne i zdrowe. Długo utrzymują się w idealnej kondycji. Dotyczy to również liści, które są gładkie i lśniące. Płynne nawozy do storczyków wzmacniają roślinę, redukują stres wywołany przesadzaniem lub nieprawidłową pielęgnacją. Storczyk może się cieszyć witalnością i doskonałą kondycją, a my możemy cieszyć oczy jego pięknem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne płynne nawozy do storczyków, spośród których możecie wybrać najbardziej odpowiedni dla swoich roślin. 

Płynne nawozy do storczyków w ofercie naszego sklepu

Wśród naszych propozycji znajdziecie Państwo zróżnicowane preparaty, sprzedawane w różnych wariantach jeżeli chodzi o opakowanie i pojemność. Kupując odpowiedni preparat, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na jego skład. Wiele z środków proponowanym klientom do pielęgnacji kwiatów zawiera, oprócz podstawowych pierwiastków potrzebnych do odpowiedniego rozwoju roślin, także dodatkowe składniki, wzmacniające rośliny i poprawiające ich kondycję. Przykładem może być tu preparat Florovit nawóz do storczyków[https://galeriaogrodu.pl/pl/p/Florovit-nawoz-do-storczykow-butelka-0%2C25kg/6080 ], który przeznaczony jest do wszystkich gatunków i odmian tych kwiatów. Środek dostarcza roślinom wszystkich niezbędnych składników odżywczych – zawiera zatem podstawowy zestaw NPK, ale poza tym w jego składzie znajdziemy dodatkowe pierwiastki: bor, miedź, żelazo, mangan, molibden, cynk. Dzięki zawartości tych dodatkowych składników nawóz gwarantuje częste i bujne kwitnienie, intensyfikuje rozwój liści i pąków kwiatowych, przyspiesza ponowne zakwitanie, wpływa też pozytywnie na wygląd kwiatów, poprawiając ich wybarwienie. 

Wiele preparatów obecnych na rynku wyróżnia się zbilansowanym składem i starannym doborem proporcji składników. Trzeba bowiem pamiętać, że zagrożeniem dla kondycji naszych roślin jest nie tylko brak jakiegokolwiek nawożenia ale także przedawkowanie substancji pomocniczych. Nawóz do storczyków Agrecol [https://galeriaogrodu.pl/pl/p/Nawoz-do-storczykow-0%2C35l-Agrecol/10097 ] łączy w swoim składzie składniki mineralne i organiczne, zawiera także biologicznie czynne substancje humusowe, wspomagające nawożenie. Dawki składników pokarmowych są starannie dobrane, nie musimy więc się obawiać przenawożenia roślin. Preparat działa w delikatny sposób, nie uszkadzając delikatnych korzeni storczyków. Dzięki potasowi, który znajdziemy w jego składzie, rośliny intensywnie kwitną, a kwiaty długo się utrzymują. Pierwiastek ten powoduje ponadto, że liście i kwiaty są jędrne, a pędy silne.

Komfortowa aplikacja

Producenci nawozów do kwiatów domowych dokładają także starań, by możliwie jak najbardziej komfortowe było aplikowanie i dawkowanie oferowanych preparatów. Poszukując wygodnego w aplikacji środka z pewnością warto zwrócić uwagę na specjalistyczny Orchid Strong do storczyków[https://galeriaogrodu.pl/pl/p/Orchid-Strong-do-storczykow-nawoz-30ml-Agrecol/10300 ]. Preparat sprzedawany jest w innowacyjnych, profesjonalnych i estetycznych aplikatorach, ułatwiających dawkowanie nawozu. Nie jest konieczne rozcieńczanie preparatu wodą ani wydzielanie kolejnych dawek. Wystarczy odciąć końcówkę aplikatora i umieścić fiolkę w podłożu. Zapewniamy w ten sposób odpowiednie dawkowanie nawozu, który dzięki zbilansowanemu składowi, pobudzi, wzmocni i przedłuży kwitnienie, zapewni też odpowiednią sprężystość liści i ich soczystozielone wybarwienie oraz poprawi kondycję systemu korzeniowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl