99,8% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam4203Nie polecam8

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Producenci

    Nasiona odkąd pamiętam były nieodzowną składową każdego sklepu ogrodniczego. Były czymś bez czego trudno było wyobrazić sobie nadejście wiosny. Zapach kopru roznoszącego się na magazynie spakowanego w tysiącach małych torebek...Dziś w ofercie można znaleźć już tysiące gatunków i odmian. Producenci prześcigają się pomysłach na atrakcyjną formę opakowania. To już nie tylko prosta torebka z nasionami. Mamy podane w wygodnej formie nasiona na taśmie i krążku nasiennym.Mamy poręczne domowe ogródki oraz większe kiełkownice służące do higienicznej uprawy nasion na kiełki.Mamy nasiona z certyfikatem Eko, nasiona warzyw, ziół i kwiatów tradycyjne i oryginalne odmiany.

    Trawnik jest nieodzownym elementem każdego domu. Piękny trawnik to wizytówka zadbanego ogrodu. To miejsce zabaw dzieci, miejsce relaksu, wypoczynku i rekreacji. Jaki trawnik wybrać by cieszyć się jego widokiem? Proponujemy mieszanki traw wielokrotnie doceniane przez ekspertów, ale przede wszystkim przez klientów. Czym się charakteryzuje? Wolne tempo wzrostu i doskonałe walory dekoracyjne takie jak: drobna blaszka liściowa, intensywny zielony kolor, odporność na niskie i częste koszenie, dobre zagęszczenie trawnika oraz zadarnianie obsianego terenu. Gatunki traw użyte w mieszankach gazonowych muszą być również wieloletnie oraz odporne na wymarzanie.

    Cebulki kwiatowe to prosty sposób na rośliny zarówno w ogrodzie,domu jak i na balkonie. Można je uprawiać na rabatach, w doniczkach i skrzynkach.Pielęgnacja nie nastręcza wielu kłopotów, a mnogość gatunków, odmian, kolorów może oszołomić.W naszej ofercie znalazły się cebule kwiatowe dobrej jakości w ekonomicznej cenie, piękne byliny oraz kłącza od sprawdzonego dostawcy.

NASIONA I CEBULE KWIATOWE

Nasiona i cebule kwiatowe to asortyment każdego sklepu ogrodniczego. Kiedyś były czymś, bez czego trudno było sobie wyobrazić nadejście wiosny. Pachnące koprem magazyny z setką małych torebek podstawowych nasion, cebulki kwiatów w siateczkowych workach. Wizyta po nasiona kwiatowe w sklepie rozpoczynała sezon nasadzeń. Dziś w ofercie ogrodowej można znaleźć tysiące gatunków i odmian. Producenci prześcigają się w pomysłach na wyszukane mieszanki, a forma opakowań robi wrażenie. Nie sposób wybrać nasiona roślin spośród sklepowego regału. Nasiona dostępne w ofercie online to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących odpowiednich dla swojego ogrodu roślin z całej gamy oferowanych mieszanek. Łatwość dobrania wygodnej formy sadzenia (warzywa i zioła na krążku nasiennym, ogródek warzywno- ziołowy na taśmie), dostosowanie do warunków glebowych (trawa na tereny suche, trawa w cieniu, trawa sportowa), mnogość dostępnych nasion kwiatów (dobór kolorystyki, pory kwitnienia, częstotliwości podlewania). Gwarantujemy, że własnoręczny wysiew przynosi ogrom satysfakcji i piękne rezultaty.

Nasiona roślin - sklep internetowy oferuje duży wybór

Przemyślany dobór roślin do przydomowego ogrodu to gwarancja zadowolenia. Przynosi radość z urodzajnych zbiorów warzyw i ziół, rozsiewa zapach kwiatów na kolorowych rabatach, wspiera ratowanie owadów korzystających z kwietnej łąki wysianej za domem. Oferując nasiona, sklep internetowy zapewnia również podane w wygodnej formie nasiona na taśmie i krążku nasiennym. Proponuje także proste w hodowli domowe ogródki oraz większe kiełkownice służące do higienicznej uprawy nasion na kiełki czy nasiona z certyfikatem Eko, nasiona warzyw oraz ziół i kwiatów (zarówno tradycyjne, jak i oryginalne odmiany).

Cebulki i nasiona kwiatów – sklep zapewnia bogaty asortyment

Nasiona i cebulki kwiatowe to prosty sposób na rośliny zarówno w ogrodzie, domu, jak i na balkonie. Można je uprawiać na rabatach, w doniczkach i skrzynkach. Pielęgnacja nie nastręcza wielu kłopotów, a mnogość gatunków, odmian, kolorów może oszołomić. W naszej ofercie znalazły się nasiona i cebule kwiatowe dobrej jakości w ekonomicznej cenie. Posiadamy piękne byliny oraz kłącza od sprawdzonego dostawcy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl