99,8% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam4280Nie polecam9

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Producenci

Nawozy do roślin doniczkowych – odżywiaj swoje rośliny! 

Nawozy do roślin doniczkowych gwarantują bujny i harmonijny wzrost i rozwój kwiatów i roślin zielonych, które hodujemy w domach. W naszym sklepie internetowym oferujemy naszym Klientom pełną gamę naturalnych substancji do nawożenia roślin, które zaspokoją potrzeby wszelkiego rodzaju roślin kwitnących czy zielonych. 

Oferowane przez nas nawozy do roślin kwitnących nadają się do użytku w rolnictwie ekologicznym. Mają zatem nie tylko zbawienny wpływ na nasze rośliny, ale oprócz tego pomagają dbać o dobro naszej planety. Produkty przez nas oferowane zaspokajają wszelkie potrzeby naszych domowych roślin, pobudzając je do intensywnego wzrostu i do wytwarzania dużej liczby okazałych kwiatów. Poprawiają także jakość gleby, dzięki zawartości aktywnej próchnicy (biohumusu), co pośrednio wpływa także na znaczną poprawę kondycji roślin. Wśród naszych produktów znajdują się zarówno nawóz do roślin kwitnących, jak i nawóz do roślin zielonych. Substancje mają postać płynu lub wygodnych w użyciu pałeczek nawozowych. 

Planton W Byliny Plantpol Planton W Byliny Plantpol
Producent: Plantpol
Cena:

10,00 zł

szt.
zobacz więcej

Nawozy do roślin doniczkowych z biohumusem

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie są w pełni bezpieczne i przyjazne dla środowiska naturalnego. Są to produkty ekologiczne, gwarantujące naszym roślinom doniczkowym zdrowy i bezpieczny rozwój. Jednym z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych naturalnych składników oferowanych przez nas nawozów jest wernikompost (inaczej, humus, biohumus, próchnica). Substancja ta powstaje jako produkt trawienia odpadów organicznych przez dżdżownice kalifornijskie. Jest to specjalnie do tego celu wyhodowana odmiana dżdżownic, które są wprawdzie niewielkie, ale za to bardzo żarłoczne. Wernikompost to zatem doskonała, czysta ekologiczne i odżywcza substancja. Nie zawiera toksyn, ma za to wiele cennych dla roślin składników. Biohumus jest nawozem najczęściej oferowanym w formie płynu. Można go stosować w uprawie ozdobnych roślin doniczkowych. W naszym sklepie znajdziecie m.in. preparaty Biohumus nawóz do roślin kwitnących Agrecoli Biohumus nawóz do roślin zielonych Agrecol czy uniwersalny Biohumus nawóz do roślin doniczkowych Agrecol.

Nawozy do pelargonii

Pelargonia, kwiat pięknie zdobiący nasze balkony wymaga odpowiedniej opieki. W naszym sklepie nasi Klienci znajdą preparat dostosowany specjalnie do wymagań tej pięknej rośliny Biopon natural - Biohumus do pelargonii i innych roślin balkonowych. Produkt zawiera biohumus – próchnicę pokarmową, wyprodukowaną z odchodów dżdżownic kalifornijskich, które podczas spożywania i trawienia gleby nasycają ją odpowiednimi składnikami, przydatnymi do bujnego i harmonijnego rozwoju domowych pelargonii. Odpowiednio zastosowany nawóz zapewnia roślinom długotrwałe kwitnienie, a kwiatom intensywne wybarwienie. Nawóz można stosować także do innych kwiatów.

Do ogródka z ziołami

Wart polecenia jest też preparat przeznaczony do uprawy ziół Compo BIO Nawóz do ziół. Substancja jest idealnie skomponowanym, w pełni ekologicznym nawozem. Zawiera sto procent naturalnych składników. Zapewnia zdrowe i aromatyczne zioła, co w dobie wszechobecnych nawozów sztucznych i nasyconych sztucznymi substancjami „nowalijek” jest szczególnie ważne. Warto dodać, że preparat ten nadaje się też doskonale do wzbogacania rozsad warzyw, które hodujemy w naszych domach, by w późniejszym okresie przesadzić je do gleby w naszych ogrodach, na balkonach lub na działkach. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl