99,8% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam3298Nie polecam8

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Producenci

Użycie specjalnego podłoża do roślin zielonych zapewni im odpowiedni wzrost. Ma to szczególne znaczenie w przypadku ich przesadzania lub sadzenia młodych sadzonek. Znajdujące się w tej kategorii specjalne mieszanki można wykorzystać do różnorodnych gatunków uprawianych w donicach oraz w ogrodzie. Każde prezentowane przez nas podłoże do roślin zielonych zawiera pożyteczne składniki mineralne, które są w stanie umożliwić stabilny rozwój systemu korzeniowego wielu różnorodnym gatunkom.

Podłoża do roślin zielonych są wzbogacone o glinkę, co pomaga w stworzeniu gleby charakteryzującej się dużą zdolnością do magazynowania składników pokarmowych. Dzięki dostępnym w naszym sklepie internetowym mieszankom uprawa zielonych kwiatów czy ziół będzie prosta nawet dla mniej doświadczonych ogrodników. Proponowane przez nas produkty zawierają składniki najwyższej jakości. Ich stosowanie gwarantuje odpowiednie warunki do wzrostu i rozwoju nawet rzadko nawożonych roślin, które zachowają dzięki temu odpowiednią kondycję i estetykę.

Ułatwiające pielęgnację podłoża do roślin zielonych

W naszym sklepie internetowym oferujemy specjalistyczne podłoże do roślin zielonych. Pochodzą one od znanych na rynku producentów nawozów i gotowych mieszanek, które idealnie sprawdzają się w przypadku wielu upraw domowych. Najwyższą jakość pielęgnacji gwarantuje przede wszystkim skład podłoża do roślin zielonych. Mieszanki wraz z niezbędnymi składnikami odżywczymi są szczególnie polecane przy uprawie palm, juk, fikusów czy dracen.

Podłoże do roślin zielonych – zalety dostępnych w naszym sklepie produktów

W naszej ofercie można znaleźć wyłącznie kompletne i gotowe do użycia podłoża do roślin zielonych. Mieszanki te wspomagają uprawę poprzez dokonanie podziału składników odżywczych w glebie. Pozwala to na prawidłowe odżywienie części nadziemnej roślin. Aktywatory korzeni tworzą pędy i wspomagają rozwój całego systemu. Podłoże do roślin zielonych cechuje się dużą zdolnością sorpcyjną wody oraz składników nierozpuszczalnych, dzięki czemu zapewniona jest właściwa aeracja i wilgotność gleby.

Inni klienci kupili również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl