99,8% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam4280Nie polecam9

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Producenci

Podobno jest 7 sposobów na pozbycie się kreta ze swojej działki. Żywołapka, niezbyt ładnie pachnący płyn,dymiące świece, czy może odstraszające dźwięki? Zadziwiające jak wiele wymyślono, by pozbyć się tego sympatycznego bohatera czeskiej bajki z dzieciństwa.

   Jesienią, gdy robi się zimno na zewnątrz szczury i myszy ruszają do naszych domów. Mogą się pojawić także w miejskich mieszkaniach, piwnicach, śmietnikach.Obecnie na rynku można znaleźć wiele produktów, za pomocą których można pozbyć się gryzoni. Sprawdzony i skuteczny sposób to trutki w różnej formie, pasta, granulat, ziarno czy płatki. Dobrze wybrać trutki mumifikujące, które sprawią, że martwy zwierzak nie będzie się rozkładał, a tylko się zasuszy.Słusznym rozwiązaniem wydaje się też pułapka. Można znaleźć zarówno pułapki żywołowne bądź pułapki zabijające gryzonie.


   Poważnym problemem zwłaszcza w sezonie wiosenno-letnim są owady latające. Uciążliwe komary i meszki, natarczywe muchy, czy niebezpieczne osy i szerszenie mogą one zakłócić nasz wypoczynek, a wręcz uniemożliwić przebywanie na świeżym powietrzu. Również w pomieszczeniach pojawia się duży problem z owadami zarówno biegającymi i latającymi. Prusaki, karaluchy, rybiki cukrowe, pluskwy, mrówki faraona, mole odzieżowe, mole spożywcze to najczęściej spotykane owady w pomieszczeniach. Do likwidacji bądź odstraszania uciążliwych owadów proponujemy szeroki wachlarz środków, od gotowych aerozoli, poprzez płyny, żele, proszki, koncentraty, aż do wszelkiego rodzaju lepów, pułapek, lamp owadobójczych.

   W tej kategorii znalazły się też repelenty na dzikie zwierzęta, repelenty przeciw ptakom, a także repelenty pozwalające oduczyć psy i koty oddawania moczu w niepożądanych miejscach.

Dużą popularnością zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym cieszą się środki odstraszające kuny.

OCHRONA PRZED SZKODNIKAMI

Ochrona przed szkodnikami to dość duże wyzwanie dla domowników, którzy spędzają czas przy otwartych oknach, dla działkowiczów czy osób, które kochają plener. Wiosną i latem walczymy z latającymi owadami, odpędzając się od meszek, komarów i natarczywych much. Niebezpieczne osy i szerszenie zakłócające letni wypoczynek, czasem wręcz uniemożliwiają pobyt na świeżym powietrzu. Jesienią, gdy robi się zimno szczury i myszy ruszają do naszych domów i działkowych altanek. Mogą się pojawić także w miejskich mieszkaniach, piwnicach, śmietnikach. Sporym wyzwaniem są też kuny, szukające schronienie w podbitce dachowej, na strychach, przegryzające kable samochodowe. Nawet zimą walka z obsikującymi notorycznie teren psami czy kotami wymaga czasu i determinacji. Kto mierzył się z niepozornym, ale jakże sprytnym kretem, niszczącym bezlitośnie pielęgnowany trawnik, ten wie, że ochrona przed szkodnikami, niezależnie od formy, jaką wybierzemy, musi być przede wszystkim skuteczna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, życząc jednocześnie efektywnych działań na rzecz szeroko pojętej ochrony przed szkodnikami.

Ochrona przed szkodnikami w praktyce

Podobno każdy ma swój sposób na pozbycie się kreta ze swojej działki. Pułapka na kreta, płyn odstraszający, dymiące świece, odstraszacze dźwiękowe. Zadziwiające jak wiele metod stosowano, by pozbyć się tego sympatycznego bohatera czeskiej bajki ze swojego ogrodu... Podobnie sprawa się ma z wszędobylskimi gryzoniami. Sprawdzony sposób to trutki (pasty, granulat, ziarno, płatki). Dobrze wybrać trutki mumifikujące, które sprawią, że martwy zwierzak się zasuszy. Innym rozwiązaniem są pułapki (żywo łowne bądź pułapki zabijające gryzonie).

Ochrona przed szkodnikami w domu

Również w pomieszczeniach pojawia się duży problem z owadami zarówno biegającymi i latającymi. Prusaki, karaluchy, rybiki cukrowe, pluskwy, mrówki faraona, mole odzieżowe, mole spożywcze to najczęściej spotykane owady w pomieszczeniach. Ochrona przed szkodnikami może bazować na likwidacji bądź odstraszaniu uciążliwych owadów. Proponujemy szeroki wachlarz środków, od gotowych aerozoli, poprzez płyny, żele, proszki,  koncentraty, aż do wszelkiego rodzaju lepów, pułapek i lamp owadobójczych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl