99,8% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam3298Nie polecam8

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Producenci

Nawóz naturalny BIO NATURA, czyli… bądź eko!

Nawóz naturalny BIO NATURA doskonale wpływa na wegetację roślin, dostarczając im wszystkich potrzebnych do rozwoju składników. Dodatkowo, jest źródłem próchnicy, polepszając właściwości fizyczne, chemiczne i biologiczne gleby. Nic dziwnego, że naturalne metody nawożenia roślin zyskują dziś na popularności. Stosując nawozy ogrodnicze uniwersalne BIO NATURA, dostarczamy roślinom składników niezbędnych do ich rozwoju, odpowiednich mikro- i makroelementów, a także poprawiamy jakość gleby, wzbogacając ją w próchnicę. 

Produkty wytworzone na bazie naturalnych składników, które oferujemy w naszym sklepie doskonale sprawdzą się zarówno w uprawach na balkonie oraz w przydomowych ogródkach, jak i w produkcji roślin na większą skalę. Nawóz naturalny BIO NATURApowstaje w oparciu o bazę pochodzenia organicznego. Mogą to być odpady warzywne, pokrzywa, odchody zwierzęce. Nawozy tego typu zawierają zatem przetworzoną materię naturalną. Zalecane są dla wszystkich roślin. W naszym sklepie znajdziecie wszelkiego rodzaju naturalne nawozy ogrodnicze – uniwersalne BIO NATURA produkty, umożliwiające harmonijny rozwój uprawianych roślin.

Nawozy organiczne uniwersalne BIO NATURA z resztek warzywnych

W ofercie naszego sklepu znajdziecie w pełni naturalne produkty, polecane wszystkim, którzy przywiązują wagę do ekologicznej czystości swoich upraw, chcąc także dbać o środowisko naturalne i nie wprowadzać do niego pozostałości nawozów sztucznych. Doskonałym produktem będzie dla nich na przykład dostępny w naszym sklepie Substral Nawóz Naturalny + Humus 2w1.

Nawozy organiczne z resztek warzywnych zawierają łatwo przyswajalne dla roślin substancje pokarmowe, pobierane przez korzenie. Jako organiczne aktywatory podłoża poprawiają dodatkowo strukturę gleby: stabilizują jej pH, stymulują rozwój systemu korzeniowego, gwarantują utrzymanie żyznej warstwy próchnicznej oraz wilgoci. 

Nawozy z pokrzyw BIO NATURA

Nawozy wytwarzane na bazie pokrzywto doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą prowadzić ekologiczne uprawy. Preparaty te powstają w procesie fermentacji znanych nam wszystkim chwastów: pokrzyw. Stymulują wzrost owoców, warzyw i kwiatów. Wzmacniają rośliny poprzez lepsze ukorzenianie i intensywniejszy wzrost. Rośliny obficie kwitną i owocują. Efekty ich zastosowania są widoczne gołym okiem. 

Ekstrakt z pokrzywy jest głównym składnikiem oferowanego w naszym sklepie preparatu Pokrzywa Stymulator Wzrostu. Preparat zalecany jest głównie do opryskiwania roślin ale może być stosowany także do nawadniania. Z pewnością warto sprawdzić, jak działa. O skuteczności nawozów powstałych na bazie pokrzyw wiedziały już nasze babcie. Czas, abyśmy i my się o niej przekonali. 

Humus – co to jest?

Wśród nawozów organicznych znajdziemy nawozy zawierające humus. Co to jest? To organiczna substancja produkowana z odchodów dżdżownickalifornijskich. Trawią one glebę i wydalając ją, nasycają podłoże pożytecznymi mikroorganizmami, które z kolei uwalniają związane w podłożu składniki odżywcze. Tego rodzaju nawóz zawierający próchnicę pokarmową, znacznie podnosi jakość podłoża i poprawia jego strukturę. Gleba w większym stopniu zatrzymuje wodę i składniki pokarmowe. Rośliny są dzięki temu odpowiednio odżywione, dynamicznie się rozwijają, rosną. Zawartość humusu w glebie jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na rozwój roślin. W naszym sklepie oferujemy duży wybór produktów z biohumusem, np. Substral Naturen Terra Humus. Preparat użyźnia podłoże. Jest w 100% naturalny. Zawiera dużo naturalnych kwasów humusowych wspierających kiełkowanie nasion. Może być stosowany w uprawie warzyw, ziół i kwiatów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl