99,8% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam3298Nie polecam8

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Oczko wodne może być efektownym dekoracyjnym elementem aranżacji ogrodu, dlatego też warto zadbać o odpowiednie podłoże do roślin wodnych. Pozwoli to na ich prawidłowy rozwój i zahamowanie rozwoju glonów. Dostępne w naszym sklepie internetowym unikalne mieszanki ziemi są produkowane z surowców najwyższej jakości. Zawierają naturalne związki humusowe, które hamują rozwój alg. Wszystkie nasze podłoża do roślin wodnych gwarantują, że gleba będzie czysta, wolna od patogenów i zanieczyszczeń.

W zależności od przeznaczenia mieszanki mogą zawierać domieszki glinki oraz piasku kwarcowego, co pozwala na zapobieganie wymywaniu podłoża z pojemnika do oczka wodnego. Oprócz tego, startowa dawka nawozu umożliwia odżywianie roślin przez okres 4-6 tygodni. Podłoża do roślin wodnych stworzą doskonałe warunki dla rozwoju wszystkich roślin stawowych, a w szczególności lilii wodnych. Odpowiedni dobór mieszanki oraz prawidłowa pielęgnacja pozwoli cieszyć się każdemu pięknymi kwiatami w oczku wodnym.

COMPO SANA Podłoże do roślin wodnych 20l

COMPO SANA Podłoże do roślin wodnych 20l
COMPO SANA Podłoże do roślin wodnych 20l

Najwyższej jakości specjalistyczne podłoże do sadzenia wszystkich roślin wodnych wymagających podłoża.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

26,00 zł

szt.

Zalety podłoża do roślin wodnych

Prezentowane przez nas podłoża do roślin wodnych zawierają naturalne związki humusowe, dzięki którym ulega zahamowaniu rozwój glonów w oczkach wodnych. Z kolei dodatek w postaci drobnoziarnistego piasku wpływa na zwiększenie przepuszczalności i przewiewności gleby. Kwarc chroni korzenie przed nadmiarem wilgoci. Podłoże do roślin wodnych wzbogacone o minerały zawarte w glince pozwalają na zwiększenie stabilności gleby. Tym samym wzrasta jej zdolność do magazynowania i stopniowego uwalniania składników pokarmowych i wody.

Jak przechowywać podłoże do roślin wodnych?

Po dokonaniu zakupu podłoża do roślin wodnych należy je przechowywać w zacienionym i suchym miejscu. Nieszczelność opakowania oraz zbytnia wilgotność lub nasłonecznienie może doprowadzić do zniwelowania ilości składników pokarmowych, a tym samym utraty jakości przez mieszankę. Kupując podłoże do roślin wodnych warto też wyposażyć się w ażurowe pojemniki wyścielone jutą lub specjalną geowłókniną. W ten sposób unikniemy zagniwaniu korzeni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl